Inne, 28 kwietnia 2023

Ogłaszamy konkurs dla pracowników – Twoja szansa na wyjątkowe nagrody!

W ramach podziękowania za Wasze zaangażowanie, z radością ogłaszamy start konkursu przeznaczonego dla naszych pracowników.

To wyjątkowa okazja, aby nie tylko dobrze się bawić, ale również wygrać jedną z trzech fantastycznych nagród rzeczowych, które z pewnością wprowadzą dodatkowe ułatwienie w codziennych obowiązkach!

Jakie to są nagrody? 

Choć na razie pozostaną one niespodzianką, gwarantujemy, że warto walczyć o każdą z nich! Są to nagrody o wartości: 500, 300 i 200 złotych!

Terminy i warunki

Konkurs trwa od 26.03.2024 – od momentu pojawienia się postu na platformie Facebook, do 10.04.2024 – do końca dnia. Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone 12.04.2024 o godz. 12:00 na naszym fanpage’u na Facebook-u i rozesłane SMS-em do zwycięzców.

Co należy zrobić, aby wziąć udział?

Udział w konkursie jest prosty i przyjemny. Oto kroki, które należy wykonać:

  • Polub nasz firmowy fanpage na Facebooku – to tam będziemy publikować wszystkie aktualności dotyczące konkursu oraz naszej firmy.
  • Polub post konkursowy na naszym Facebooku – pokaż, że nas wspierasz i pomóż nam dotrzeć do szerszej publiczności.
  • Dodaj opinię o naszej firmie na Google – chcielibyśmy usłyszeć, co myślisz o naszej pracy i środowisku, w którym razem tworzymy nasz sukces.
  • Wypełnij formularz konkursowy na dole strony i odpowiedź na zawarte w nim pytanie – Twoja kreatywna i oryginalna odpowiedź może przynieść ci jedną z nagród!

FORMULARZ KONKURSOWY

    Jeśli mógłbyś użyć dowolnego materiału budowlanego jako składnika do ciasta, który byś wybrał i dlaczego? Pamiętaj, że najlepsza odpowiedź zostanie wykorzystana do przepisu na ciasto firmowe na naszym kolejnym spotkaniu 😉 https://apv.eu/regulamin-konkursu/